تحلیل آماری با استفاده از نرم افزار Samart- PLS

تحلیل آماری با Samart- PLS یکی از بهترین انتخاب ها در پژوهش هایی است که هدف اصلی آن ها بررسی و در نهایت ایجاد یک تصمیم گیری است.

تحلیل آماری با Samart- PLS بر اساس مدل سازی معادلات ساختاری با مد نظر قرار دادن حداقل مربعات جزئی (PLS-SEM) نسل دوم مدل سازی معادلات ساختاری می باشد و در مقایسه با روشهای نسل گذشته که کواریانس محور (Covariance Based) بودند برتریهای زیادی به این شرح دارد. توان آزمون صحیح آماری با حجم نمونه کم، یا با داده های غیر نرمال، اجرای مدل های اندازه گیری از نوع سازنده، توان و قدرت پیش بینی برتر نسبت به نسل گذشته، توان اجرای مدل های هر چه پیچیده تر، تحقیق اکتشافی، توسعه تئوری و نظریه، آزمودن تئوری و فرضیه، آزمودن فرضیات شامل متغییرهای تعدیل گر، استفاده از متغیرهای طبقه بندی شده، بررسی همگرایی. دیگر برتری مهم، امکان استفاده از مدل های اندازه گیری با یک شاخص (سوال) می باشد.که این روش به محقق این امکان را می دهد که بتواند در مدل تحقیقی خود از مدل های اندازه گیری با یک سوال هم استفاده کند.

تحلیل آماری با Samart- PLS یکی از کارهای نسبتا پیچیده در علم آمار بوده که انجام آن نیاز به تخصص نسبتا زیادی بر مفاهیم علم آمار و تسلط بر نرم افزار می باشد. این پروسه احتمالا برای بسیاری از پژوهشگران امکان پذیر نبوده و نیاز به زمان طولانی برای فراگیری آن است. تیم پذیرش مقاله ایرانیان در جهت کمک به پژوهشگرانی که زمین تخصصی آن ها آمار نبوده ولی نیاز به انجام تحلیل های پیچیده آماری دارند، اقدام به تشکیل تیم تخصصی از فارغ التحصیلان دکتری و کارشناسی ارشد آمار نموده است.

در صورتی که مایل باشید می توانید سفارش خود را از قسمت سفارش تحلیل آماری ثبت نمایید تا توسط تیمی از مجرب ترین فارغ التحصیلان رشته های آمار پروژه شما انجام شود.پس از حداکثر ۱۲ ساعت، زمان و هزینه انجام به اطلاع شما میرسد.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *