هم اکنون درخواست استخراج مقاله از پایان نامه دهید!

هم اکنون درخواست استخراج و فروش مقاله از پایان نامه بدهید!

امروزه نگارش و فروش مقاله به عنوان یک دستاورد پژوهشی مهم به شمار می آید و می توان نتیجه تحقیق و پژوهش افراد مختلف را در مقالات آن ها مشاهده کرد. بدون شک نگارش مقاله معتبر تاثیر بسیاری در آینده پژوهشی شما و قبولی در دوره دکتری در دانشگاه های معتبر داخل و خارج کشور دارد.

در چه سطحی استخراج مقاله از پایان نامه صورت میگیرد؟

در صورتی که شما از پایان نامه خود دفاع کرده و یا در حال دفاع باشید، با توجه به دستاورد های علمی شما، سطحی از مقاله که از پایان نامه شما قابل استخراج است به اطلاع شما میرسد. در صورتی که سطح مقاله مطابق خواسته های شما نباشد، تیم تخصصی ما در پذیرش مقاله ایرانیان به شما کمک میکند تا به نگارش مقاله ای معتبر اقدام نمایید. در صورتی که در یک موضوع خاص خواهان مقاله ای معتبر( مثل isi، isc، علمی پژوهشی و…) باشید لیکن فاقد مستندات علمی کافی باشید، همکاران ما در پذیرش مقاله ایرانیان اقدام به تهیه مقاله معتبر مطابق زمینه تخصصی درخواستی شما می نمایند.

آیا استخراج، نگارش مقاله و چاپ آن در نشریاتی خاص صورت میگیرد؟

شما می توانید در هنگام درخواست نگارش و استخراج مقاله، نوع و حتی نام نشریه یا همایش مورد نظر خود را عنوان نمایید تا تیم تخصصی ما در پذیرش مقاله ایرانیان اقدام به تهیه و نگارش مقاله ای متناسب با سطح ژورنال مورد انتظار شما نمایند.

نگارش و استخراج مقاله از پایان نامه متناسب با سطح علمی مورد نظر شما

نگارش و استخراج مقاله از پایان نامه

در صورتی که شما قبلا از پایان نامه خود دفاع کرده اید و یا هم اکنون در شرف دفاع هستید می توانید از پایان نامه خود مقاله بدست آورید.

به عنوان شروع پروسه همکاری با تیم تخصصی پذیرش مقاله ایرانیان، ابتدا فایل پایان نامه یا مقاله خود را به صورت کاملا رایگان برای تیم تخصصی همکاران ما ارسال نمایید تا بعد از بررسی دقیق محتوای علمی و ساختاری پایان نامه یا مقاله شما، نسبت به کیفیت علمی مستندات شما اطلاع رسانی انجام گیرد. پس از آن شما می توانید از منوی درخواست پذیرش مقالات نسبت به ثبت سفارش متناسب با محتوای علمی مقاله خود اقدام فرمایید. لطفا توجه داشته باشید، بررسی مقالات شما توسط تیمی از سردبیران و داوران نشریات ISI و ISC بین المللی و علمی-پژوهشی داخل انجام گرفته و پس از ۲۴ الی ۴۸ ساعت به شما اطلاع رسانی می‌شود.

در صورتی که پایان نامه یا مقاله ندارید فایل پروپوزال یا موضوع دلخواه خود را برای ما ارسال نمایید.

برای درخواست استخراج مقاله از پایان نامه و یا نگارش مقاله بروی ثبت درخواست استخراج و نگارش مقاله کلیک کنید.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *