پذیرش مقاله علمی پژوهشی داخلی

نشریات علمی پژوهشی داخل، نشریاتی هستند که به زبان فارسی ( و برخی از نشریات به زبان انگلیسی) در داخل کشور انتشار می یابند. زبان فارسی برای این نشریات خود یکی از مهمترین عوامل در فراگیری استفاده از مقالات این نشریات شده است و طیف وسیعی از افراد در داخل کشور با این نشریات آشنایی پیدا می کنند.پذیرش مقاله علمی پژوهشی داخلی یکی از پروسه های طولانی بوده و میتواند به بیش از یک سال بیانجامد ولی در صورتی که مایل باشید، پذیرش مقاله ایرانیان میتواند در زمان بسیار کوتاهی اخذ پذیرش مقاله علمی پژوهشی داخلی در نشریات معتبر وزارتین را انجام دهد.

اهمیت و اعتبار نشریات علمی پژوهشی داخلی

نشریات علمی پژوهشی داخلی مورد تایید وزارتین( وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت درمان و آموزش پزشکی) اکثرا در دانشگاه های معتبر و یا مراکز تحقیقاتی وابسته به وزارتین چاپ و منتشر می شوند. این نشریات در ایران دارای اعتبار بسیار بالایی بوده و در برخی از موارد از جمله ارتقاء اعضای هیئت علمی و پذیرش در دوره دکتری در دانشگاه های معتبر دارای ارزش بسیار بالایی هستند. پذیرش مقاله علمی پژوهشی داخلی یکی از بهترین نمرات را در آزمون مصاحبه دکتری در بسیاری از دانشگاه های داخلی دارد.

مدت زمان پذیرش و چاپ مقاله در نشریات علمی پژوهشی داخلی

معمولا نشریات علمی پژوهشی داخلی به صورت معمول زمانی بین ۶ ماه تا یک سال برای پروسه داوری و پذیرش نهایی زمان لازم دارند. البته این مدت زمان برای نشریات مختلف، متفاوت بوده و خود تابع شرایطی است.

زمان پذیرش مقاله شما در نشریات علمی پژوهشی داخلی توسط پذیرش مقاله ایرانیان زمانی بین ۱ تا ۳ هفته داشته و بعد از این مدت نامه پذیرش برای شما ارسال می گردد. زمان چاپ مقاله شما در نشریات علمی پژوهشی داخلی وابسته به دوره انتشار مجله (ماهیانه، هر دوماه، فصلنامه و…) بوده ولی به طور معمول زمانی بین ۱ تا ۲ ماه خواهد داشت.

کلیه حدمات پذیرش و چاپ در نشریات علمی پژوهشی داخلی به صورت تضمینی بوده و اگر به هر علتی مقاله شما مورد پذیرش واقع نشود، هیچ هزینه ای از شما دریافت نخواهد شد. البته معمولا مقالاتی که توسط پذیرش مقاله ایرانیان ارسال میگردد، به صورت ۱۰۰% مورد پذیرش و چاپ قرار می گیرند.

بهترین راه برای پذیرش در نشریات داخلی

در صورتی که شما به هر دلیلی نیاز به اخذ پذیرش مقاله علمی پژوهشی داخلی دارید، پذیرش مقاله ایرانیان به صورت تضمینی اقدام به اخذ پذیرش مقاله شما خواهد نمود. برای این منظور کافی است درخواست خود را از قسمت زیر ثبت کنید، پس از ۲۴ تا ۴۸ ساعت نتیجه پذیرش مقاله شما(شامل نشریه یا نشریاتی که اقدام به پذیرش مقاله شما میکنند به همراه زمان و هزینه) به اطلاع شما خواهد رسید.

ثبت درخواست اخذ پذیرش و چاپ مقاله

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *