اخذ پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی در نشریات مورد تایید وزارتین (وزارت علوم و وزارت بهداشت)

اهمیت مقالات علمی پژوهشی داخلی

یکی از معیارهای اساسی در اعتبار سنجی مقالات و دستاورد های علمی، نشریه ای است که مقاله شما را چاپ کرده است. نشریات علمی پژوهشی داخلی که مورد تایید وزارت علوم و وزارت بهداشت هستند اکثرا توسط یکی از دانشگاه های معتبر ایران چاپ شده و از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند. به طوری که هم اکنون اهمیت و اعتبار این گونه نشریات در حد نشریات معتبر JCR می باشد. بسیاری از دانشجویان دکتری و اعضای هییت علمی دانشگاه ها برای تکمیل دستاورد های پژوهشی خود نیاز به چاپ مقاله در نشریات علمی پژوهشی دارند. به همین دلایل چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی یکی از پر طرفدار ترین روش ها برای افزایش رزومه علمی پژوهشگران مختلف است.

چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی

مقالات علمی پژوهشی داخلی هرچند از نظر اعتبار بین المللی جایگاهی پایین تر از مقالات ISI و ISC  وScopus دارند لیکن در کشور ما از جایگاه بسیار بالایی برخوردار هستند. دلیل این امر شناخت کامل پژوهشگران و دانشگاه های کشوران از نشریات علمی پژوهشی داخلی هستند. چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی هم اکنون می تواند در حد تضمین یک دانشجو برای پذیرش در مقطع دکتری خیلی از دانشگاه های معتبر ایفای نقش نماید.

پذیرش مقاله علمی پژوهشی در کمترین زمان ممکن

در صورتی که شما برای فراغت از تحصیل، قبولی در دوره دکتری و … نیاز به پذیرش مقاله علمی پژوهشی دارید کافی است درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. تیم تخصصی پذیرش مقاله ایرانیان پس از بررسی مقاله شما، نشریات مرتبط با زمینه تخصصی را به شما پیشنهاد می‌دهند. شما می توانید خود نیز لیست مجله یا مجلات علمی پژوهشی دلخواه خود را برای اخذ پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی خود انتخاب فرمایید. پس از انتخاب نشریه ، همکاران ما اقدام به ویرایش علمی و تخصصی مقاله شما می نمایند. فرآیند اخذ پذیرش مقالات علمی پژوهشی در نشریات مختلف متفاوت بوده اما در صورتی که نیاز به پذیرش فوری مقاله علمی پژوهشی دارید، باید بدانید که پذیرش در کمتر از یک هفته هم امکان پذیر است!

تضمین پایین ترین قیمت پذیرش مقاله علمی پژوهشی

ما به شما این اطمینان را می دهیم که شما کمترین مبلغ جهت اخذ پذیرش مقاله علمی پژوهشی و چاپ آن را خواهید پرداخت. پس از چندین سال تجربه موفق در زمینه اخذ پذیرش مقالات علمی پژوهشی تا کنون هیچ گروه یا شخصی نتوانسته است خدمات اخذ پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی را با هزینه ای کمتر از پذیرش مقاله ایرانیان انجام دهد.

تضمین اصل بودن ژورنال و نشریه علمی پژوهشی

قبل از دریافت هرگونه وجهی از شما، ابتدا نام نشریه به همراه لینک سایت اینترنتی آن برای شما ارسال می گردد. شما می توانید از اطمینان اصل بودن و معتبر بودن نشریه اطمینان حاصل فرمایید. علاوه بر آن تمامی مقالات علمی پژوهشی شما در نشریات مورد تایید وزارتین (وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت و درمان آموزش پزشکی) مورد اخذ پذیرش و چاپ قرار می گیرند.

اگر به دنبال اخذ پذیرش مقاله علمی پژوهشی خود در یک ژورنال معتبر هستید، اگر میخواهید مقاله خود را با صرف کمترین زمان و هزینه چاپ کنید، پذیرش مقاله ایرانیان انتخابی شایسته برای شماست. فرصت را از دست ندهید!

به شما تضمین می دهیم پذیرش مقاله ایرانیان تنها مرکزی در ایران است که مقاله شما را به صورت تضمینی در نشریات علمی پژوهشی داخلی چاپ می کند. هیچ تیم و یا شخصی بجز پذیرش مقاله ایرانیان تا کنون نتوانسته است به صورت تضمینی مقاله شما را در مدت کوتاه در نشریات معتبر داخلی چاپ نماید.

دلیل بالابودن سرعت پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی چیست؟

علت بالا بودن سرعت در چاپ مقاله علمی پژوهشی شما این است که مقاله شما قبل از ارسال برای اخذ پذیرش و چاپ در نشریات علمی پژوهشی، توسط تیمی از همکاران ما که همگی از سردبیران و داوران نشریه های معتبر علمی پژوهشی هستند، مورد ارزیابی، ویرایش علمی و ادبی و در صورت لزوم اصلاح قرار می گیرد. بدیهی است مقاله ای که توسط این افراد  مورد ارزیابی قرار گیرد، فاقد هرگونه اشتباه علمی ، نگارشی و … بوده و در کمترین زمان و بدون هیچ گونه نیاز به اصلاح مجدد مورد پذیرش قرار میگیرد.

علاوه بر آن در صورتی که پیشنهاد ژورنال و نشریه جهت پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی از سوی ما انجام گیرد، زمان لازم به شدت کاهش می یابد. زیرا علاوه بر اصلاح و ویرایش مقاله شما، همکاران ما در پذیرش مقاله ایرانیان، نشریه ای را انتخاب میکنند که دارای شرایط زیر باشد:

 • نزدیک بودن زمینه تخصصی مقاله شما به چشم انداز های علمی مقاله
 • انتخاب نشریات علمی پژوهشی با بیشترین تعداد داوران و در نتیجه کاهش زمان لازم برای داوری مقاله
 • انتخاب نشریات علمی و پژوهشی خاص که در آن ها به علت بالا بودن کیفیت نشریه، تعداد مقالات کمی برای اخذ پذیرش به آن ها ارسال می شوند. بر خلاف باور بسیاری از افراد، نشریات معتبر در زمان کمتری به اخذ داوری و پذیرش مقاله شما می پردازند.
 • بررسی مقاله شما توسط همان داوران قبل از درخواست پذیرش: قبل از درخواست پذیرش وچاپ مقاله علمی پژوهشی شما، ابتدا مقاله شما جهت بررسی کیفیت علمی به یکی از همکاران تیم ما در پذیرش مقاله ایرانیان که داور آن نشریه است سپرده می شود. در صورتی مقاله برای آن نشریه ارسال می گردد که نظر داوران نشریه راجب مقاله شما مساعد باشد.

در صورتی که نیاز به اخذ پذیرش و چاپ فوری مقاله خود را دارید این مژده را در تیم پذیرش مقاله ایرانیان به شما می دهیم که امکان اخذ پذیرش از نشریات معتبر علمی پژوهشی در زمان کوتاه ( زمان یک الی سه هفته) نیز امکان پذیر است. زمان چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی معمولا پس از دریافت نامه پذیرش قابل استعلام است ولی زمان دقیق چاپ وابسته به زمان انتشار نشریه (ماهنامه، دو ماهنامه، فصلنامه و…) است.

اطلاع رسانی دقیق از زمان پذیرش و چاپ و میزان هزینه

پس از ثبت درخواست اخذ پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی، نشریه ای توسط شما برای اخذ پذیرش و چاپ انتخاب می شود. (این نشریه میتواند نشریه ای باشد که خود شما انتخاب کرده اید و یا یکی از نشریاتی باشد که توسط تیم ما در پذیرش مقاله ایرانیان به شما پیشنهاد شده است).

در مرحله بعدی هزینه و مدت زمان لازم برای پذیرش و چاپ به شما اعلام میگردد. چنانچه به هردلیلی مقاله شما در زمانی بیش از زمان اعلام شده و یا با هزینه ای بیش از مقدار اعلام شده انجام گیرد، تمام وجه پرداختی به شما عودت شده و پذیرش مقاله ایرانیان تمام هزینه را متحمل می شود.

توجه داشته باشید پذیرش تنها (پذیرش بدون چاپ) در بسیاری از نشریات داخلی امکان پذیر نیست و پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی با یکدیگر است.

 انجام تسویه حساب بعد از اخذ پذیرش

با توجه به سیاست های کلی پذیرش مقاله ایرانیان در راستای فراگیر نمودن خدمات خود برای کلیه دانشجویان و پژوهشگران، تسویه حساب پس از اخذ پذیرش و چاپ مقاله شما انجام میگیرد. پس از ثبت درخواست پذیرش مقاله خود زمان و هزینه لازم به اطلاع شما میرسد. در این مرحله تنها شما مبلغی از کل هزینه را به عنوان پیش پرداخت، پرداخت میکنید و تسویه حساب نهایی پس از اخذ پذیرش و چاپ انجام خواهد شد.

چاپ مقاله علمی پژوهشی شما در نشریات مورد تایید وزارت علوم

بعد از بررسی مقاله شما توسط تیم پذیرش مقاله ایرانیان، لیستی از نشریات متناسب با زمینه تخصصی شما، برای شما ارسال می گردد. شما می توانید قبل از پیش پرداخت، وضعیت اعتبار نشریات را در وب سایت اینترنتی وزارت علوم تحقیقات و فناوری و وزارت بهداشت بررسی نمایید. سپس نشریه مورد نظر را برای ما ارسال فرمایید

ما به شما تضمین میدهیم پذیرش مقاله ایرانیان تنها گروهی است که چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی به صورت تضمینی در مدت کوتاه را می تواند انجام دهد و هیچ شخص یا گروهی تا کنون نتوانسته است این کار را انجام دهد.

ثبت درخواست اخذ پذیرش و چاپ مقاله

70 دیدگاه در پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی داخلی
 1. با سلام
  من مقالم اماده است،لطفا زمان و هزینه چاپ در مجله علمی پژوهشی مدیریت فناوری اطلاعات را بفرمایید.
  با سپاس

 2. سلام در خصوص هزینه استخراج و نگارش مقاله روانشناسی راهنمایی کنید .

 3. سلام مقاله روانشناسی دارم میخوام در نشریه علمی پژوهشی پذیرش و چاپ بشه و مدت یک ماه وقت دارم لطفا راهنمایی کنید و هزینه را برام بفرستید با تشکر

 4. با سلام. من یه مقاله در حوزه اقتصاد مالی دارم. نیازمند پذیرش 2ماهه اون هستم. آیا امکان پذیر است؟و چطور مطمئن شم حتما طی دوماه چاپ خوهد شد؟هزینه را هم لطف بفرمایید

 5. سلام
  یه پذیرش مقاله فوری (یک هفته ) وزارتین می خوام راهنمایی بفرمایید

 6. سلام
  ببخشید مقاله ای در زمینه ی روانشناسی دارم برای ارایه ی رزومه نیاز دارم خیلی سریع در یکی از مجلات علمی پژوهشی چاپ بشه ممنون میشم حداکثر زمان لازم و همین طور هزینه رو بفرمایین

 7. با سلام
  بنده برای دفاع ارشدم نیاز به پذیرش سریع مقالاتم دارم رشته معماری هستم و مقالاتم در زمینه اکوتوریسم و دیگری مبحث جدید و مطرح زبان الگو است. میتونم براتون ارسال کنم? و اینکه چه مدت پذیرشم طول میکشه?

 8. سلام من مقاله از رساله دکتری ام اماده هست می خواستم ببینم اگر برای شما ارسال کنم جهت چاپ در مجلات علمی پژوهشی داخلی چه قدر طول می کشد؟
  وهزینه ان چه قدر می شود ؟
  در ضمن مقاله ا م مرتبط با حقوق عمومی و نهج البلاغه است ممنون اگه راهنمایی بفرمایید

 9. سلام وقت بخیر
  یک مقاله باموضوع ساماندهی فضایی سکونتگاههای مرزی با رویکرد پدافند غیر عامل نمونه موردی شهر خرمشهر دارم
  لطفا بفرمایید هزینه چقدره؟ چه مدت طول میکشه که گواهی صادر کنید

 10. سلام.من یه مقاله دارم که براساس پایان نامه ارشدم درست کردم.درضمن رشتم هم مدیریت بازرگانی است ومقالم درمورد مدیریت برند.چقدر هزینه داره ودرچه مجلاتی امکان چاپ است؟؟؟

 11. سلام من مقاله از رساله دکتری ام اماده هست می خواستم ببینم اگر برای شما ارسال کنم جهت چاپ در مجلات علمی پژوهشی داخلی چه قدر طول می کشد؟
  وهزینه ان چه قدر می شود ؟
  در ضمن مقاله ا م مرتبط با اموزش وپرورش است ممنون اگه راهنمایی بفرمایید

 12. سلام خسته نباشید

  میخام یک مقاله بین رشته ای تاریخ و روان تو مجله تاریخ ایران و اسلام دانشگاه الزهرا چاپ کنم.چجوری بهم کمک میکنید؟

 13. سلام وقتتون بخير
  من يه مقاله مروري در زمينه اپي ژنتيك دارم كه نياز به چاپ فوري ان دارم لطفا مرا راهنمايي كنيد و هزينه اي رو كه دريافت ميكنيد رو هم بفرماييد

 14. باسلام من دو تامقاله علمي پژوهشي رشته زمين شناسي اقتصادي از پايان نامه ام دارم براي چاپش بايد چكار كنم در ضمن هزينه اش چقدر ميشه؟؟؟ تشكر

  • باسلام من یک مقاله علمی پژوهشی در رشته روانشناسی دارم برای چاپ کدام نشریه را پیشنهاد می دهید ومبلغ چه قدر می شود

 15. باسلام من 2تا مقاله علمي پژوهشي رشته زمين شناسي اقتصادي از پايان نامه ارشدم دارم برا چاپش بايد چكار كنم در ضمن هزينه اش چقدر ميشه.تشكر

 16. با سلام
  چرا به درخواستها پاسخ نمیدید. با اینکه گفتید بعد از 24 تا 48 ساعت به درخواستها پاسخ میدید اما بیش از10 روزه که چندبار درخواست دادم اما هیچ جوابی دریافت نکردم.

 17. سلام برای چاپ مقاله چقدر زمان چه مبلغی و چه کارهای باید انجام داد؟ آیا در مجلات معتبر داخلی چاپ می شود تشکر

 18. سلام، یه پایان نامه ارشد معماری دارم و یه مقاله ازش در آوردم ،هزینه اخذ پذیرش در مجلات علمی پژوهشی چقدر است؟

 19. سلام. دانشجوی ارشد جبر هستم. درخواست نوشتن یک مقاله فوری علمی پژوهشی در زمینه جبر دارم. هزینه آن چقدر است و چه مدت زمانی برای چاپ در نشریه داخلی طول میکشد؟

 20. سلام. بنده ارشد فلسفه دارم و میخام برای دکترا دو تا مقاله علمی پژوهشی داشته باشم. لطفا بگید چکار کنم.ممنون

 21. سلام، لطفا لیست مجلات علمی پژوهشی مورد تائید وزارت علوم را در رشته زراعت که می توانید در کمترین زمان پذیرش بگیرید را برای من ارسال فرمائید.

 22. باسلام
  هزینه ومدت زمان استخراج و پذیرش وچاپ مقاله درنشریات معتبر داخلی چقدر در میاد؟
  درضمن بنده کارشناس ارشد برق قدرت هستم لطفا اطلاعات لازم را برام ایمیل بفرمایید
  باتشکر

 23. ممنون میشم اگه هزینه نوشتن و چاپ مقاله علمی پژوهشی در رشته تاریخ را برام ایمیل کنید. از صفر تا صد. از پایان نامه ام میخوام که استخراج بشه.

 24. لطفا هزینه اکسپت فوری مقاله در یکی از نشریات کشاورزی زراعت رو واسم ایمیل کنید

 25. لطفا هزینه اکسپت فوری مقاله در یکی از نشریات کشاورزی زراعت را برام ایمیل کنید. سریع لطفا.

 26. سلام
  جهت درس سمینار تحقیق احتیاج به ارائه اکسپت یک مقاله مدیریت منابع در مجله یا کنفرانس یا همایش تا پایان شهریور دارم.در صورت امکان میزان هزینه را برایم ارسال فرمایید

 27. سلام لطفا زمان و هزینه چاپ مقاله در نشریات علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم رو واسم بفرستین. ممنونم

 28. سلام بنده به پذیرش دو مقاله در زمینه جامعه شناسی ادبیات در اثار سنایی برای دفاع از پایان نامه دکتری تا دو ماه دارم.اگرامکان پذیرش دارید لطفا هزینه اش را برایم ایمیل بفرمایید. ممنون

 29. سلام
  بنده چندين مقاله در رابطه با گريم و آرايش و پيرايش دارم و نياز فوري به چاپ يا انتشارشون دارم ،
  ميتونين كمكم كنين؟

 30. سلام
  بنده چندين مقاله در زمينه گريم و آرايش و پيرايش دارم و نياز فوري به چاپشون يا انتشار شون دارم ،
  ميتونين كمكم كنين؟

 31. سلام. هزینه پذیرش مقاله علمی پژوهشی چقدر است.

 32. سلام. من دو مقاله (با موضوع ادبی-تاریخی)آماده چاپ دارم فقط میخواهم در کمترین زمان در مجلات معتبر چاپ شود. علمی- پژوهشی وزارتین. ضمنا هزینه و زمان چاپ را مشخص فرمایید. سپاسگزارم

 33. با سلام. برای دفاع پایان نامه دکترا باید یک مقاله را در فصلنامه علمی پژوهشی مورد تایید وزارت علوم با قید فوریت به چاپ برسانم.خواهشمند است مساعدت فرمایید.

 34. با سلام : دو مقاله دارم دررشته ی ادبیات فارسی برای مصاحبه دکتری می خواهم چاپ کنم ظرف یک هفته چاپ می شه ؟ ضمنا هزینه اش چقدر می شه ؟ خیلی فوری با سپاس

 35. سلام
  خداقوّت خدمت دست اندرکاران زحمتکش!
  دانشجوی دکتری ادبیات فارسی ام، میخواهم مقاله ام را جهت دفاع چاپ کنم. آیا این چاپ مورد تأیید وزارت علوم است؟
  مبلغ چاپ علمی پژوهشی داخلی چقدر است؟
  قصد دفاع در دهه اول شهریور ماه 96را دارم آیا تا آن زمان چاپ می شود؟

 36. سلام نیازمند پاسخ فوری ام در سایت شماره تلفنی وجود ندارد از پایان نامه ام یک مقاله دارم که شاید نیازمند اصلاحاتی بااشد آیا امکان ارسال گرفتن اکسپت در مجله علمی پزوهشی کشاورزی تا یک ماه است برای مصاحبه دکتری و هزینه اش چقدر میشود جواب فوری

 37. سلام
  من دانشجوی ارشد فیزیولوژی پزشکی هستم
  برای مصاحبه دکتری نیازمند به چاپ سریع و فوری مقاله ام تا اخر خرداد هستم
  اگر امکان سریع چاپ مقاله وجود دارد لطف کنید کمکم کنید و هزینه کامل و مدت زمان لازم برای چاپ مقاله ام را برایم ایمیل کنید.

 38. سلام.مقاله آماده دارم میخواستم برای علمی پژوهشی داخلی یا آی اس آی چاپ کنم.خواستم هزینه هاشو بدونم.و اینکه چقدر طول میکشه تا چاپ بشن.ممنون

 39. با سلام
  من فارغ التحصیل هواشناسی کشاورزی هستم
  میخوام مقاله پایان نامه مو تا قبل از مصاحبه در یک نشریه داخلی چاپ بشه
  هزینه تمام شده اون چقدر هست
  ممنون میشم کمکم کنید چون وقتی نمونده تا مصاحبه

 40. سلام من دانشجوی دکتری ادبیات فارسی هستم و مرداد باید دفاع کنم چه کاری باید برای پذیرش مقاله از جانب من انجام بگیرد؟

 41. با سلام و وقت بخير
  بنده يه مقاله از پايان نامم استخراج كردم نمره دفاعيم كامل هستش و هجده شدم ميخام مقالم رو در كمترين زمان ممكن چاپ شه كه بالاترين نمره بهش تعلق بگيره رشتمم حسابداريه ممنون ميشم راهنمايي بفرمايين.

 42. سلام
  ببخشيد بنده نياز به يك مقاله براي مصاحبه دكترا دارم، لطفأ بنده را
  كمك و راهنمايي فرماييد.

 43. با سلام. باتوجه به زمان محدود باقيمانده براي مصاحبه دكتري من يك مقاله ميان رشته اي در حوزه قرآن و علوم زيستي ميخاستم در يك مجله معتبر داخلي چاپ كنم. ميشه راهنمايي بكنيد؟ در اين فرصت باقيمانده ميشه كاري كرد؟

 44. سلام
  برای مصاحبه دکتری میخواستم مقاله ای بفرستم میخواستم ببینم زمان و هزینه هم برای نشریات داخلی هم ISI جقدر میشه 0(با توجه به اینکه هفته اول خرداد زمان مصاحبه اعلام شده)

 45. سلام
  من میخواهم از پایان نامه ارشدم یک مقاله isi در بیاورید و ثبتش کنید
  ایا امکان پذیر هست
  یکی از دوستان شما را معرفی کرده

 46. سلام
  من میخواهم از پایان نامه ارشدم یک مقاله isi در بیاورید و ثبتش کنید
  ایا امکان پذیر هست
  یکی از دوستان شما را معرفی کرده

 47. سلام
  من یک پایان نامه ارشد روانشناسی دارم و جهت مصاحبه دکتری متقاضی استخراج و ثبت مقاله علمی پژوهشی هستم. لطفأ قیمت تمام شده رو واسم ایمیل کنید

 48. سلام
  من یک پایان نامه ارشد روانشناسی دارم و جهت مصاحبه دکتری متقاضی استخراج و ثبت مقاله علمی پژوهشی هستم. لطفأ قیمت تمام شده رو واسم ایمیل کنید . البته من و سه تن از همکارانم بصورت اشتراکی میخوایم پایان نامه هامونو به ترتیب تبدیل به مقاله نموده و چاپ کنیم تا با هزینه کمتری رزومه بسازیم. بنابر این قیمت نهایی هر مقاله رو لطفأ عنوان کنید. سپاس

 49. با سلام و احترام
  ضمن خسته نباشید و تبریک سال نو
  می خواستم ببینم من در زمینه ریاضیات تحقیقاتی کردم آیا در زمینه ریاضیات هم مقاله چاپ می کنید؟
  ممنون

 50. سلام مقاله علمی پژوهشی در رشته علوم سیاسی می خواهم چقدر طول می کشد و چقدر هزینه داردممنون

 51. سلام مقاله علمی پژوهشی در رشته علوم سیاسی می خواهم چقدر طول می کشد و چقدر هزینه داردممنون

 52.  با سلام و خسته نباشید من مقاله ای در مورد مقایسه قدرت بالا و پایین تنه دارم به نظر شما من به کدوم مجله یا فصلنامه بفرستم که امکان پذیرش اون وجودداشتهباشه

  باتشکر فراوان 

  • با سلام می خواستم از پایان نامه ام یک تا دو مقاله نگارش و چاپ شود لطفا” کمک نمایید رشته جزا و جرم شناسی

 53.  باسلام و خسته نباشید…من مقاله ای راجب مقایسه قدرت بالاتنه و پایین تنه پس از فعالیت بی هوازی دارم .به نطر شما من به کدوم مجلات یا نشریات بفرستم که امکان پذیرش اون وجود داشته باشه 

  باتشکر فراوان

 54. باسلام و خسته نباشید
  من رشته روانشناسی هستم آیا امکان چاپ سریع مقاله من در نشریه داخلی وجود داره؟ باتشکر از شما

 55. سلام اینجانب مقاله ای درموضوع حقوق بانکی دارم ونیاز به چاپ فوری ان درمجلات علمی پژوهشی میباشد. لطفا شماره تماس خودرا اعلام فرمایید.

 56. با سلام و احترام
  بنده در رشته مهندسی برق گرایش قدرت، پایان نامه خود را در مقطع کارشناسی ارشد ارائه داده ام و می خواهم از پایان نامه خود مقاله استخراج کنم. تقریبا 5 ماه زمان دارم. لطفا شرایط درخواست و همینطور مشاوره را اعلام کنید.
  با تشکر

 57. سلام.نشریه ای که مقاله در ان چاپ میشود را برای خوذمان هم ارسال میکنید/؟

 58. سلام.
  من دانشجوی دکتری ادبیات هستم
  آیا در این رشته نشریه ای وجود دارد مقالهبنده را در مدت دوماه چاپ کند؟


[بالا]

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *