اخذ پذیرش و چاپ مقاله در ژورنال دلخواه شما

برای اولین بار در ایران پذیرش مقاله ایرانیان امکان اخذ پذیرش و چاپ مقاله در نشریه مد نظر شما را امکان پذیر می کند. شما می‌توانید سفارش چاپ مقاله خود را در هر کدام از نشریات دلخواه خود اعم از JCR، ISI، علمی پژوهشی داخلی و… برای ما ارسال نمایید. علاوه بر آن تیم پذیرش مقاله ایرانیان نشریات دیگری را به شما پیشنهاد می دهند که شما می توانید آن ها را انتخاب نمایید.

اخذ پذیرش و چاپ مقاله در چه نشریه ای امکان پذیر است؟

شما می توانید برای چاپ مقاله و اخذ پذیرش هر نشریه ای اعم از ژورنال های ISI ، ژورنال های ISC، نشریات علمی-پژوهشی، کنفرانس ها و همایش های داخلی و خارجی را انتخاب نمایید. به عبارتی چاپ مقاله شما در تمام نشریات isi، isc، jcr و علمی پژوهشی امکان پذیر است. علاوه بر آن امکان ارایه مقاله شما در همایش ها و کنفرانس های داخلی و خارجی وجود دارد.

هزینه پذیرش و چاپ مقاله چقدر است؟

هزنیه های مربوط به چاپ و پذیرش مقالات بسیار متنوع بوده و نمی‌توان رقم ثابتی را برای آن اعلام نمود. این هزینه وابسته به نوع ژورنال (آی اس آی، جی سی آر، آی اس سی، علمی پژوهشی داخلی و خارجی و…)، ضریب اهمیت آن( ایمپکت فکتور) و کیفیت نشریه (Q1 یا Q2) است. تیم پذیرش مقاله ایرانیان این تضمین را به شما می دهد که شما کمترین مبلغ را جهت پذیرش و چاپ مقاله خود پرداخت خواهید نمود.

زمان پذیرش مقالات و چاپ آن چقدر است؟

زمان پذیرش مقالات نیز وابسته به داوری نشریه است و نمی توان زمان یکسان برای همه نشریات اعلام نمود. اما امکان پذیرش مقاله در نشریات معتبر isi در کمترین زمان ممکن( حتی یک هفته) نیز امکان پذیر است.

تضمین اصالت نشریه

مهمترین چیز برای چاپ مقاله اصالت نشریه و داشتن تاییدیه وزارت علوم تحقیقات و فناوری است. ما در پذیرش مقاله ایرانیان قبل از هرگونه دریافت وجه، نام نشریه، لینک سایت اینترنتی، لینک تاییدیه وزارت علوم را برای شما ارسال میکنیم تا شما از اصالت آن اطمینان داشته باشید. هیچ کدام از نشریات ما فیک (تقلبی) نبوده و همگی دارای تاییدیه وزارت علوم تحقیقات و فناوری هستند.

مراحل درخواست پذیرش

۱. ثبت درخواست خود در سایت در قسمت در خواست پذیرش و چاپ مقاله به صورت رایگان:
۱.۱. ارسال عنوان دقیق مقاله به همراه ترجیحا چکیده مقاله
۱.۲. شرح مختصری در مورد زمینه تخصصی مقاله
۱.۳. انتخاب نوع ژورنالی که میخواهید مقاله شما چاپ شود( علمی پژوهشی داخل، ISI، Scopus، JCR و …)
۲. بررسی مقاله شما و ارایه پاسخ تا حداکثر ۲۴ ساعت
۲.۱. در این مرحله نام نشریه، لینک آن به همراه تاییدیه های آن و زمان و هزینه پذیرش برای شما ارسال می شود
۲.۲. شما میتوانید به بررسی اصالت و اعتبار مجله بپردازید
۳. پرداخت هزینه توسط درگاه امن زرین پال(برای تایید درگاه پرداخت میتوانید بر روی لوگوی ضمانت پرداخت زرین پال در پایین صفحه کلیک کنید)
۴. ارسال نامه پذیرش به ایمیل شما

هم اکنون می توانید از این قسمت درخواست خود را ثبت کنید:

ثبت درخواست پذیرش

, , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *