چاپ مقاله علمی پژوهشی تخصص ماست!

اگر به دنبال چاپ مقاله علمی پژوهشی خود در یکی از نشریات معتبر علمی پژوهشی داخل و یا بین المللی هستید، پذیرش مقاله ایرانیان به شما کمک می کند تا مقاله خود را با حداقل زمان و هزینه چاپ نمایید.

چاپ مقاله علمی پژوهشی شما در ژورنال مد نظرتان!

پذیرش مقاله علمی پژوهشی

پذیرش مقاله ایرانیان به عنوان اولین و تنها گروهی است که خدمات چاپ مقاله علمی پژوهشی در نشریه دلخواه شما را انجام میدهد.شما می توانید هر نشریه و ژورنالی اعم از داخلی و خارجی و به زبان فارسی، انگلیسی و حتی کلیه زبان های زنده دنیا ( آلمانی، عربی، روسی، فرانسوی و…) را برای چاپ مقاله علمی پژوهشی خود انتخاب نمایید. در صورتی که مقاله شما به زبان فارسی است، تیم تخصصی ما در پذیرش مقاله ایرانیان توسط مترجمان حرفه ای و بومی ترجمه مقاله شما را با تضمین بالاترین کیفیت انجام میدهد.

برای این کار کافی است از پایین همین برگه، درخواست چاپ مقاله خود را ارسال فرمایید. پس از بررسی علمی، محتوایی و نگارشی مقاله شما مدت زمان لازم برای اخذ پذیرش و چاپ مقاله، به همراه هزینه به اطلاع شما میرسد.

در کمترین زمان ممکن چاپ مقاله علمی پژوهشی شما انجام میگیرد!

زمان چاپ مقاله برای بسیاری از دانشجویان که نیاز به فراغت از تحصیل دارند و یا می خواهند از تسهیلاتی که برای دارندگان مقاله علمی پژوهشی وجود دارد، استفاده نمایند بسیار مهم است. تیم ما در پذیرش مقاله ایرانیان چاپ مقاله را به صورت کاملا تضمینی در کمترین زمان ممکن انجام خواهد داد.

دلیل بالابودن سرعت پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی شما چیست؟

علت بالا بودن سرعت در چاپ مقاله علمی پژوهشی شما این است که مقاله شما قبل از ارسال برای اخذ پذیرش و چاپ در نشریات علمی پژوهشی، توسط تیمی از همکاران ما که همگی از سردبیران و داوران نشریه های معتبر علمی پژوهشی هستند، مورد ارزیابی، ویرایش علمی و ادبی و در صورت لزوم اصلاح قرار می گیرد. بدیهی است مقاله ای که توسط این افراد  مورد ارزیابی قرار گیرد، فاقد هرگونه اشتباه علمی ، نگارشی و … بوده و در کمترین زمان و بدون هیچ گونه نیاز به اصلاح مجدد مورد پذیرش قرار میگیرد.

علاوه بر آن در صورتی که پیشنهاد ژورنال و نشریه جهت پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی از سوی ما انجام گیرد، زمان لازم به شدت کاهش می یابد. زیرا علاوه بر اصلاح و ویرایش مقاله شما، همکاران ما در پذیرش مقاله ایرانیان، نشریه ای را انتخاب میکنند که دارای شرایط زیر باشد:

  • نزدیک بودن زمینه تخصصی مقاله شما به چشم انداز های علمی مقاله
  • انتخاب نشریات علمی پژوهشی با بیشترین تعداد داوران و در نتیجه کاهش زمان لازم برای داوری مقاله
  • انتخاب نشریات علمی و پژوهشی خاص که در آن ها به علت بالا بودن کیفیت نشریه، تعداد مقالات کمی برای اخذ پذیرش به آن ها ارسال می شوند. بر خلاف باور بسیاری از افراد، نشریات معتبر در زمان کمتری به اخذ داوری و پذیرش مقاله شما می پردازند.
  • بررسی مقاله شما توسط همان داوران قبل از درخواست پذیرش: قبل از درخواست پذیرش وچاپ مقاله علمی پژوهشی شما، ابتدا مقاله شما جهت بررسی کیفیت علمی به یکی از همکاران تیم ما در پذیرش مقاله ایرانیان که داور آن نشریه است سپرده می شود. در صورتی مقاله برای آن نشریه ارسال می گردد که نظر داوران نشریه راجب مقاله شما مساعد باشد.

در صورتی که نیاز به اخذ پذیرش و چاپ فوری مقاله خود را دارید این مژده را در تیم پذیرش مقاله ایرانیان به شما می دهیم که امکان اخذ پذیرش از نشریات معتبر علمی پژوهشی در زمان کوتاه ( کمتر از یک هفته) نیز امکان پذیر است.

اطلاع رسانی دقیق از زمان پذیرش و چاپ و میزان هزینه

پس از ثبت درخواست اخذ پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی، نشریه ای توسط شما برای اخذ پذیرش و چاپ انتخاب می شود. (این نشریه میتواند نشریه ای باشد که خود شما انتخاب کرده اید و یا یکی از نشریاتی باشد که توسط تیم ما در پذیرش مقاله ایرانیان به شما پیشنهاد شده است).

در مرحله بعدی هزینه و مدت زمان لازم برای پذیرش و چاپ به شما اعلام میگردد. چنانچه به هردلیلی مقاله شما در زمانی بیش از زمان اعلام شده و یا با هزینه ای بیش از مقدار اعلام شده انجام گیرد، تمام وجه پرداختی به شما عودت شده و پذیرش مقاله ایرانیان تمام هزینه را متحمل می شود.

چاپ مقاله علمی پژوهشی شما با تضمین کمترین هزینه

اگر برای اخذ پذیرش و چاپ مقاله علمی پژوهشی خود به دنبال پایین ترین قیمت هستید، پذیرش مقاله ایرانیان بهترین انتخاب برای شما است. پذیرش مقاله ایرانیان بزرگترین و معتبرترین تیم در اخذ پذیرش و چاپ مقالات علمی پژوهشی به شما تضمین می دهد که کمترین هزینه را جهت اخذ پذیرش و چاپ مقاله خود پرداخت خواهید کرد.

انجام تسویه حساب بعد از اخذ پذیرش

با توجه به سیاست های کلی پذیرش مقاله ایرانیان در راستای فراگیر نمودن خدمات خود برای کلیه دانشجویان و پژوهشگران، تسویه حساب پس از اخذ پذیرش و چاپ مقاله شما انجام میگیرد. پس از ثبت درخواست پذیرش مقاله خود زمان و هزینه لازم به اطلاع شما میرسد. در این مرحله تنها شما مبلغی از کل هزینه را به عنوان پیش پرداخت، پرداخت میکنید و تسویه حساب نهایی پس از اخذ پذیرش و چاپ انجام خواهد شد.

چاپ مقاله علمی پژوهشی شما در نشریات مورد تایید وزارت علوم

بعد از بررسی مقاله شما توسط تیم پذیرش مقاله ایرانیان، لیستی از نشریات متناسب با زمینه تخصصی شما، برای شما ارسال می گردد. شما می توانید قبل از پیش پرداخت، وضعیت اعتبار نشریات را در وب سایت اینترنتی وزارت علوم تحقیقات و فناوری بررسی نمایید. سپس نشریه مورد نظر را برای ما ارسال فرمایید

ما این اطمینان را به شما می دهیم که پذیرش مقاله ایرانیان کلیه مقالات را در نشریه هایی چاپ می کنند که از طرف موسسه های بین المللی دارای اعتبار بوده و مورد پذیرش وزارت علوم تحقیقات و فناوری میز می باشند.

هستند افراد و گروه هایی که مقاله شما را چاپ میکنند اما قبل از پرداخت وجه و سفارش اخذ پذیرش وچاپ، از اصل بودن نشریه و اعتبار آن اطمینان حاصل فرمایید.

اگر به دنبال اخذ پذیرش مقاله علمی پژوهشی خود در یک ژورنال معتبر هستید، اگر میخواهید مقاله خود را با صرف کمترین زمان و هزینه چاپ کنید، پذیرش مقاله ایرانیان انتخابی شایسته برای شماست. فرصت را از دست ندهید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *