برای اولین بار در ایران:

چاپ مقاله JCR

اخذ پذیرش و چاپ مقالات JCR در نشریه دلخواه شما!

پذیرش مقاله علمی پژوهشی

همواره مقالاتی که در نشریات JCR چاپ می شوند، دارای اعتبار بسیار بیشتری برای نویسندگان بوده و پژوهشگران بیشتریبه آن ها ارجاع می کنند. ما در پذیرش مقاله ایرانیان این اطمینان را به شما می دهیم که تنها تیمی هستیم که قادر به چاپ مقالات معتبر شما در نشریات JCR است. شما می توانید برای پذیرش مقالات JCR  و چاپ آن، هر ژورنالی اعم از داخلی یا خارجی را انتخاب نمایید. به عبارتی چاپ مقاله شما در تمام نشریات JCR امکان پذیر است.

بدیهی است نشریات معتبر JCR تنها مقالاتی را چاپ میکنند که در راستای چشم انداز های تخصصی خود باشند. 

پذیرش مقاله JCR  در کمترین زمان ممکن

در صورتی که شما برای فراغت از تحصیل، قبولی در دوره دکتری و … نیاز به پذیرش مقاله JCR  دارید کافی است درخواست خود را برای ما ارسال نمایید. تیم تخصصی پذیرش مقاله ایرانیان پس از بررسی مقاله شما، نشریات مرتبط با زمینه تخصصی را به شما پیشنهاد میدهند. شما می توانید خود نیز لیست مجله یا مجلات JCR  دلخواه خود را برای اخذ پذیرش و چاپ مقاله JCR  خود انتخاب فرمایید. پس از انتخاب نشریه ، همکاران ما اقدام به مکاتبه سریع با نشریه مبنی بر پذیرش یا رد مقاله شما می نمایند. فرآیند اخذ پذیرش مقالات JCR  در نشریات مختلف متفاوت بوده اما در صورتی که نیاز به پذیرش فوری مقاله JCR  دارید، باید بدانید که پذیرش در کمتر از یک ماه هم امکان پذیر است!

تضمین پایین ترین قیمت پذیرش مقاله JCR

ما به شما این اطمینان را می دهیم که شما کمترین مبلغ جهت اخذ پذیرش مقاله JCR  و چاپ آن را خواهید پرداخت. پس از چندین سال تجربه موفق در زمینه اخذ پذیرش مقالات JCR  تا کنون هیچ گروه یا شخصی بجز پذیرش مقاله ایرانیان نتوانسته است خدمات اخذ پذیرش و چاپ مقالات JCR  در نشریات معتبر را انجام دهد.

تضمین اصل بودن ژورنال و نشریه JCR

قبل از دریافت هرگونه وجهی از شما، ابتدا نام نشریه به همراه لینک سایت اینترنتی آن برای شما ارسال می گردد. شما می توانید از اطمینان اصل بودن و معتبر بودن نشریه اطمینان حاصل فرمایید. علاوه بر آن تمامی مقالات JCR  شما در نشریات مورد تایید وزارت علوم تحقیقات و فناوری مورد اخذ پذیرش و چاپ قرار می گیرند.

اگر به دنبال اخذ پذیرش مقاله JCR  خود در یک ژورنال معتبر هستید، اگر میخواهید مقاله خود را با صرف کمترین زمان و هزینه چاپ کنید، پذیرش مقاله ایرانیان انتخابی شایسته برای شماست. فرصت را از دست ندهید! هم اکنون درخواست پذیرش مقاله JCR خود را ثبت کنید!

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *