• تیم تخصصی منحصر به فرد

  تیم تخصصی ما شامل کلیه پژوهشگران و محققانی است که خود دارای مقالات متعدد در زمینه تخصصی خود بوده و علاوه بر تسلط بر منابع به روز و کارآمد ، از مدرسین تکنیک های نگارش مقالات معتبر علمی هستند.

 • گستردگی فعالیت

  امروزه با گستره دانش، مرز بین رشته ها و گرایش های مختلف کمرنگ شده است و بسیارند پژوهشگرانی که در مباحث تخصصی بین رشته ای فعالیت دارند. تیم تخصصی ما در پذیرش مقاله ایرانیان شامل تعداد مختصصین بسیاری است که هریک در زمینه تخصصی خود از صاحب نظران بوده اند ولی برای ویرایش و ترجمه مقالات با یکدیگر همکاری می کنند تا بهترین نتیجه را به ارمغان آورند.

 • استفاده از سردبیران و داوران نشریات معتبر

  تیم تخصصی پذیرش مقاله ایرانیان شامل سردبیران و داوران نشریات معتبر ISI و ISC می باشد. بدون شک پذیرش مقاله isi ای که توسط ما ترجمه شده و برای نشریات ارسال شود در کوتاهترین زمان ممکن انجام می گیرد.

 • آشنایی با نشریات تخصصی معتبر

  مطابقت چشم انداز های نشریات و زمینه تخصصی مقالات یکی از مهمترین دلایل در رد یا پذیرش مقالات در نشریات معتبر بین المللی است. تیم پذیرش مقاله ایرانیان با چندین سال سابقه در کلیه زمینه های تخصصی، بهترین و متناسب ترین نشریه را برای چاپ مقاله شما انتخاب میکند.

 • صرفه جویی در زمان پذیرش مقالات

  تیم تخصصی پذیرش مقاله ایرانیان با ویرایش های ادبی و علمی حرفه ای، امکان هرگونه خطا در مقاله را به نزدیک صفر رسانده و تقریبا تمام مقالاتی که توسط ما ترجمه و ویرایش میشوند در کمترین زمان مورد پذیرش مقالات معتبر بین المللی قرار میگیرند.

  ثبت درخواست اخذ پذیرش و چاپ مقاله

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *