پذیرش مقاله ایرانیان با هدف افزایش توان علمی محققان کشور عزیزمان و ارایه دستاورد های آنان در مجامع معتبر بین المللی به وجود آمد.

انگیزه ایجاد تیم تخصصی

زمانی نیاز به وجود یک گروه متخصص برای ویرایش، ترجمه و پذیرش مقالات احساس شد که در دانشگاه های کشور پژوهشگرانی بودند که علی رغم دستاورد های علمی بسیار ارزشمند به دلایلی از ارایه مقاله محروم بودند. لذا پذیرش مقاله ایرانیان توسط تیمی از دانشجویان و فارغ التحصیلان دوره دکتری دانشگاه های داخل و خارج کشور تشکیل شد.

آیا پذیرش مقاله ایرانیان اقدام به تهیه مقاله می نماید؟

شما می توانید موضوعات درخواستی خود را به همراه مستندات علمی خود( هرچند اندک و ناقص) را به برای ما ارسال نمایید تا به کمک تیم تخصصی ما در پذیرش مقاله ایرانیان بتوانید صاحب مقاله ISI یا ISC شوید.

خودتان را دست کم نگیرید!

بسیار مشاهده می‌شود افرادی پس از آشنایی با ما اعلام می‌کنند هیچ دستاورد علمی مهمی برای ارایه به جامعه علمی جهانی ندارند حال آنکه به کمک تیم پذیرش مقاله ایرانیان موفق به چاپ مقاله در نشریات معتبر ISI می‌شوند.

پذیرش مقاله ایرانیان برای کمک به تمام کسانی است که از نظر علمی پژوهش قوی و ارزشمندی انجام داده اند لیکن در ارایه دستاورد های خود به جامعه جهانی محروم اند.

 

 

دلایلی که برخی از پژوهشگران کشورمان از ارایه مقاله محروم اند:

  1. عدم آشنایی با شیوه های حرفه ای مقاله نویسی
  2. عدم تسلط بر زبان تخصصی
  3. شرایط تحریم و عدم امکان ارسال وجه به خارج کشور
  4. عدم تسلط بر زمینه کاری نشریات تخصصی

چه کسانی با چه توان پژوهشی می توانند به ما مراجعه کنند؟

جالب است بدانید که بیشترین افرادی که برای ثبت سفارش به ما مراجعه می‌کنند دانشجویان مقطع دکتری و کارشناسی ارشد دانشگاه‌های معتبر هستند که نیاز به پذیرش مقاله جهت فراغت از تحصیل دارند. این افراد از خدمات تخصصی ما استفاده کرده و در کمترین زمان ممکن به هدف خود می‌رسند.

آشنایی با تیم تخصصی پذیرش مقاله ایرانیان

تیم پذیرش مقاله ایرانیان پس از چندین سال ارایه خدمات موفق امروز مفتخر است اعلام نماید تمامی افراد فارغ التحصیلان و دانشجویان دوره دکتری در معتبر ترین دانشگاه های ایران، آمریکا و کانادا هستند.

رشته ها و زمینه های کاری

تیم تخصصی ما شامل گستره بسیار وسیعی از پژوهشگرانی است که در تمام رشته ها تخصص دارند. زمینه پژوهشی این محققین بالغ بر 150 رشته-گرایش از مجموعه علوم فنی مهندسی، علوم پزشکی، علوم انسانی و علوم پایه را شامل می‌شود.

ارسال دیدگاه

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *